DLACZEGO ROSTRANS?

Zapraszamy do naszej firmy Ros-Trans, firmy której pracownicy posiadają ponad 45-letnie doświadczenie w branży transportu autokarowego i wynajmu autobusów. Jesteśmy dumnymi partnerami wielu agencji marynarskich, biur podróży, firm eventowych oraz produkcji filmowych, stawiamy na wysoką jakość i niezawodność. Nasza flota obejmuje luksusowe autokary marek Mercedes-Benz oraz Setra, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podróżowania na najwyższym poziomie. Wynajem autokarów oferujemy w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. 

 

Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące:

 

Nasz zespół to nie tylko czyste i sprawne pojazdy, ale także doświadczeni, elegancko ubrani oraz uprzejmi kierowcy, gotowi profesjonalnie obsłużyć każde zlecenie.

 

Oprócz doskonałej floty i profesjonalnej obsługi, oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczność dostosowania się do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Ros-Trans i doświadczenia podróży w wyjątkowym komforcie oraz zadowoleniu gwarantowanym przez nasz profesjonalizm.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i doświadczenia komfortu podróży na najwyższym poziomie.

ROS-TRANS To sprawdzony sposób na szybki i bezpieczny transport

lat doświadczenia w branży
działamy w całej Europie
wykwalifikowany zespół kierowców
Certyfikaty

ODKRYJ NIEZAWODNY I PROFESJONALNY TRANSPORT Z ROS-TRANS - TWÓJ PEWNY PARTNER W PODRÓŻY!

POZNAJ NASZĄ OFERTE

81-198 Gdynia - Kosakowo

ul. Chrzanowskiego 8

+48 601 41 41 41

Napisz do nas:

info@rostrans.pl

Kontakt
Facebook
Facebook