ROS-TRANS - ROSTRANS Gdynia

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta usługi transportowe ROS-TRANS - GDYNIA Krajowy i międzynarodowy transport i przewóz osób

bus, autobus, autokar
PROFESJONALNA I ELASTYCZNA OFERTA ROS-TRANS

KLIENCI INDYWIDUALNI I FIRMY  cenią sobie usługi transportowe firmy ROS-TRANS przede wszystkim z uwagi na wyjątkowo elastyczne warunki współpracy dotyczące ustalenia  kosztu transportu, jak i jego zorganizowania. Rozbudowana flota  samochodów marki Mercedes zapewnia przejazd małym oraz dużym grupom,  zawsze w komfortowych warunkach i z gwarancją maksymalnego  bezpieczeństwa.

MARYNARZE  to najszerszy sektor klientów firmy ROS-TRANS. Trwające nieprzerwanie  od roku 1973 usługi transportowe dla branży morskiej
i stoczniowej (dla  PLO nawet od 1970 roku) zaowocowały doskonałą znajomością topografii  portów morskich i lotniczych w całej Europie.
Bogaci w tę wiedzę  kierowcy sprawnie i na czas dojeżdżają do miejsca przeznaczenia.

AMBASADY I URZĘDY KONSULARNE  w Trójmieście korzystają z usług transportowych firmy ROS-TRANS z uwagi  na bardzo wysoki standard obsługi urzędników. Grzeczny kierowca w  eleganckim uniformie, absolutna dyskrecja, punktualność to główne atuty  oferty.
Nie bez znaczenia jest również ubezpieczenie NW pasażerów i  klimatyzacja w nowych, wygodnych  samochodach.

AGENCJE EVENTOWE w swojej pracy często potrzebują wsparcia w transporcie osobowym, tak VIP-ów, jak i zespołów artystycznych.
Z myślą o nich firma ROS-TRANS posiada dobrze opracowaną ofertę współpracy opierającą się głównie na potrzebach dyktowanych przez eventy. Agencje doceniają również fakt, że oferta transportowa w Trójmieście jest przygotowywana nawet w 1 godzinę od zgłoszenia.

Autokary, Autobusy, busy, mikrobusy Gdynia, Kosakowo, Trójmiasto - transport osobowy,
pasażerski, przewozy samochodowe! Wynajem autokarów, wynajem autobusów, busów i mikrobusów.


Wszystkich zainteresowanych transportem osobowym i przewozem osób  prosimy o kontakt. Zapewniamy niezawodne i bezpieczne autobusy, busy i  mikrobusy.
Oferujemy przewozy samochodowe - pasażerskie po kraju oraz po  Europie i świecie. Transport osobowy dla klientów indywidualnych,  transport pasażerski dla grup zorganizowanych Europa i świat. Przewóz  ludzi, wynajem mikrobusów, autobusów, busów, wynajem autokarów, Gdynia,  Kosakowo, Wejherowo, Trójmiasto, woj. pomorskie. Autobus, bus, mikrobus.
 
stat4u
Copyright 2016 by ROS-TRANS. All rights reserved. Design by LEGANET.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego